loader image

Standardy bezpieczeństwa urzędów

W konfrontacji z pandemią COVID-19 okazało się, że wiele spraw urzędowych z powodzeniem da się załatwić za pośrednictwem internetu. Nie zmienia to jednak faktu, że w wielu przypadkach osobista wizyta jest po prostu niezbędna. Właśnie dlatego opracowaliśmy rygorystyczne standardy bezpieczeństwa epidemicznego urzędów. Co również istotne, ludzie szczególnie narażeni na zachorowanie, czyli osoby starsze, z racji częstego wykluczenia cyfrowego, korzystają z pracy urzędów raczej osobiście. Stąd też, dbając o właściwe standardy, dbamy o najsłabszych i najbardziej podatnych na zarażenie.

Jeśli sam jesteś w wieku podwyższającym ryzyko zachorowania, dowiedz się, czy w odwiedzanym przez Ciebie urzędzie wprowadzone zostały wysokie standardy bezpieczeństwa epidemiologicznego. Jeśli natomiast masz taką możliwość, poproś o pomoc w załatwieniu spraw kogoś młodszego i bardziej odpornego.

Jeśli zaś kierujesz pracą urzędu, rozważ dodatkowe zabezpieczenie dla interesantów oraz pracowników podległej Ci placówki. Zapewniamy, że nasi eksperci płynnie przeprowadzą Cię przez cały proces wdrażania procedur najwyższych standardów bezpieczeństwa urzędu.