loader image

Standardy bezpieczeństwa dla kin

Epidemia wywołana wirusem SARS-CoV-2 zmieniała nasze zachowania na praktycznie wszystkich polach ludzkiej aktywności. Nie dziwi więc fakt, że przeobrażeniom uległy też zwyczaje związane ze spędzaniem wolnego czasu oraz czerpaniem przyjemności z rozrywki. Abyśmy mogli bezpiecznie powrócić do poprzednich form wypoczynku nasi eksperci opracowali rygorystyczne standardy bezpieczeństwa epidemiologicznego kin.

Bez względu na to, czy jesteś regularnym konsumentem szeroko pojętej kultury filmowej, czy bywasz w kinie zaledwie kilka razy w roku, z całą pewnością zauważyłeś przeciwności, z jakimi mierzy się cała branża. Nawet wtedy gdy sytuacja ulega pewnej stabilizacji, naturalna jest obawa związana z przebywaniem w miejscach publicznych, w których dystans społeczny nie zawsze może zostać utrzymany. Jeśli więc często bywasz w kinie, wybieraj te placówki, które oznaczone są odpowiednim certyfikatem. To najlepszy sposób, by zabezpieczyć się przez zarażeniem COVID-19.

Jeśli natomiast odpowiadasz za bezpieczeństwo gości odwiedzających kino, zadbaj o nie należycie. Wprowadzenie specjalistycznych oraz rygorystycznych norm bezpieczeństwa daje bowiem pewność, że dołożono wszelkich starań, by uchronić ludzi przed zagrożeniem infekcją. To szczególnie ważne w miejscach, które w sposób naturalny kojarzą się z miło i dobrze spędzonym czasem. Jeśli masz pytania, skontaktuj się z naszymi ekspertami. Zapewniamy wdrożenie najwyższych standardów z zakresu bezpieczeństwa epidemiologicznego dla kin.

Warto zauważyć, że proponowane przez nas rozwiązania mogą również służyć zapewnieniu bezpieczeństwa innym palcówkom kulturalnym. Chronimy bowiem i teatry, sale koncertowe, domy kultury, filharmonie oraz opery. Wszędzie tam, gdzie setki osób zbierają się, by brać udział w niezwykłych wydarzeniach, ważne jest, aby bezpieczeństwo również dopilnowane było według niecodziennych, dodatkowych, bardziej rygorystycznych zasad.