loader image

Standardy bezpieczeństwa centrów handlowych

Miejsca odwiedzane każdego dnia przez tysiące, a może i nawet dziesiątki tysięcy ludzi, są szczególnie narażone na szybie rozprzestrzenianie się koronawirusa. Między innymi dlatego powstała konieczność opracowania profesjonalnych standardów bezpieczeństwa epidemiologicznego wyspecjalizowanych dla centrów handlowych. To szczególnie ważne w okresie, gdy sytuacja epidemiologiczna ulega poprawie, a dbałość o zachowanie bezpieczeństwa przez klientów i personel wielkopowierzchniowych obiektów handlowych oraz rozrywkowych ulega rozluźnieniu.

Jeśli często korzystasz z usług oferowanych przez galerie handlowe, sklepy wielkopowierzchniowe oraz centra rozrywki, staraj się wybierać te, w których wdrożono odpowiednie standardy bezpieczeństwa. Zabezpieczenie obiektów tej wielkości to wielkie wyzwanie, dlatego pieczę nad reżimem sanitarnym w omawianych miejscach powinny sprawować możliwe najlepiej wykwalifikowane jednostki i w oparciu o profesjonalnie przygotowane procedury. Oferowane przez nas standardy opierają się na solidnych fundamentach powstałych z wnikliwych badań, wiedzy oraz doświadczenia eksperckiego, w tym specjalistów z sektora wojskowego . To także zalecenia przekazane przez ekspertów z zakresu medycyny oraz szeroko rozumianego bezpieczeństwa publicznego.

Jeśli jesteś odpowiedzialny za komfort oraz bezpieczeństwo licznych rzesz klientów, którzy każdego dnia odwiedzają powierzony Twej kurateli obiekt, rozważ wprowadzenie normy branżowej zarządzania bezpieczeństwem higienicznym opracowanej dla specyfiki działania centrów handlowych. Jeśli masz pytania, potrzebujesz wyjaśnień oraz wsparcia, nasi fachowcy pozostają do Twojej dyspozycji. Nie odkładaj decyzji związanej z wprowadzeniem nowych standardów higienicznych. Warto, by już dziś klienci zarządzanych przez Ciebie obiektów mogli poczuć komfort płynący z poczucia bezpieczeństwa.