loader image

Standardy dezynfekcji biur

Praktyka pokazuje, że COVID-19 szczególnie szybko rozprzestrzenia się tam, gdzie na małej powierzchni skupiają się stosunkowo duże grupy ludzi. Właśnie dlatego opracowaliśmy specjalistyczne standardy bezpieczeństwa epidemiologicznego dla biur. Jeśli pracujesz w przestrzeni dzielonej z dziesiątkami innych osób, wiesz zapewne, jak łatwo zarażać się wzajemnie w takich warunkach. Świadomi i odpowiedzialni pracodawcy wprowadzają oczywiście zasady, które mają to ryzyko ograniczyć. Szczególny nacisk kładziony jest na intensyfikację zabiegów higienicznych oraz zachowanie dystansu społecznego. Te działania, choć konieczne, mogą jednak nie uchronić Cię przed zarażeniem.

Warto pytać pracodawcę o to, czy dołożył wszelkich starań, by zapewnić bezpieczeństwo epidemiologiczne swoim podwładnym. Warto też sugerować szefostwu, by w tej kwestii zdało się na pomoc oraz usługi wykwalifikowanych i doświadczonych ekspertów. Właśnie dlatego ważne jest, by móc polegać na doświadczeniu profesjonalistów. Przygotowaliśmy specjalistyczne programy oraz procedury, które nie tylko pozwalają na podniesienie poziomu bezpieczeństwa pracowników biur, ale też innych miejsc, przez które każdego dnia przewijają się dziesiątki osób. W systemie bezpieczeństwa AntiCovid HygeneStandard znajdziesz więc i normy branżowe dla urzędów oraz procedury zabezpieczające placówki oświatowe.

Jeśli jesteś pracodawcą, zdrowie i bezpieczeństwo Twoich podwładnych powinno być jednym z priorytetów. Rozważ, czego mogą potrzebować Twoi pracownicy. Czy dotychczasowy system motywacyjny naprawdę odwołuje się do prawdziwych potrzeb ludzi zatrudnionych w Twojej firmie? Może oferowane dotąd benefity warto rozszerzyć o komfort płynący z poczucia bezpieczeństwa na polu zdrowia oraz życia? Jeśli uważasz, że to właściwa droga, skontaktuj się z naszymi ekspertami. Skorzystaj z opracowanych dla Ciebie profesjonalnych procedur zarządzania bezpieczeństwem epidemiologicznym biur. Jeśli charakter pracy większej części Twojego zespołu jest inny niż biurowy, istnieje możliwość dostosowania procedur do specyfiki pracy w halach produkcyjnych oraz innych przestrzeniach.