loader image

Certyfikat norm bezpieczeństwa covid

Certyfikat bezpieczeństwa AntiCOVID HygieneStandard™.

AntiCOVID HygieneStandard™ to system bezpieczeństwa definiujący rygorystyczne normy ochrony epidemiologicznej poprzez zaadoptowanie rozwiązań wojskowych do zastosowań cywilnych.

Oznaczenie AntiCOVID CERTIFIEFD™ posiadają wyłącznie produkty i usługi spełniające rygorystyczne normy bezpieczeństwa przeciwwirusowego systemu AntiCOVID HygieneStandard™.

Oznaczenie produktu lub usługi certyfikatem AntiCOVID HygieneStandard™ gwarantuje, że przeszedł on audyt i weryfikację wykonaną przez wyspecjalizowaną i niezależną jednostkę oraz spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa przeciwwirusowego opracowane przez czołowych światowych ekspertów i specjalistów z zakresu bezpieczeństwa zdrowotnego.

Normy bezpieczeństwa systemu AntiCOVID HygieneStandard™ to efekt kooperacji światowych ekspertów wytyczających rozwiązania stosowane w sektorze obronności, wyspecjalizowanych w dziedzinie bezpieczeństwa cywilnego, wchodzących w skład World Civil Protection Board.

Certyfikat anty COVID

Globalna pandemia COVID-19 sprawiła, że administratorzy powierzchni handlowych, biurowych, edukacyjnych oraz innych przestrzeni publicznych decydują się na przestrzeganie najlepszych praktyk i standardów bezpieczeństwa w zakresie ochrony klientów, pracowników i uczniów. Certyfikat antycovid jest w tej sytuacji gwarancją, że wnętrza są odpowiednio zabezpieczone oraz przystosowane do funkcjonowania w tej wyjątkowej sytuacji, która jest udziałem nas wszystkich.

Nie inaczej jest w przypadku przedsiębiorstw zajmujących się produkcją towarów stanowiących zabezpieczenie przed zarażeniem koronawirusem, które decydują się na certyfikację wyrobów związanych z COVID. Dla odbiorców oraz klientów jest to potwierdzenie, że produkt, który decydują się zakupić, spełni swoje zadanie i będzie ich skutecznie chronił przed możliwością zarażenia się koronawirusem. Nie trzeba dodawać, że certyfikat bezpieczeństwa przed COVID podnosi poziom zaufania do marki, co najczęściej przekłada się na cykliczne zakupy, a więc i cykliczne zyski. W tej sytuacji certyfikat anty COVID można traktować dwojako – jako podniesienie poziomu bezpieczeństwa produktów oraz inwestycję w budowanie wizerunku przedsiębiorstwa, dla którego ważne jest zdrowie, życie i szeroko pojęte dobro odbiorców.

Główne założenia systemu certyfikacji AntiCOVID HygieneStandard™

  • zdolność do świadczenia usług o zwiększonym komforcie bezpieczeństwa epidemiologicznego użytkowników
  • wprowadzanie zapobiegawczych środków nadzoru i działań operacyjnych minimalizujących zagrożenie zarażeniem wirusem SARS-CoV-2
  • możliwość identyfikacji przez użytkowników usług spełniających rygorystyczne normy systemu bezpieczeństwa przeciwwirusowego
  • opracowane odrębnych norm z uwzględnieniem specyfiki dla każdej certyfikowanej branży
  • ochrona znacząco przewyższająca podstawowe wytyczne wydawane lokalnie przez rządy i służby publiczne poszczególnych krajów

Szukaj produktów i usług wyróżnionych znakiem certyfikatu.